DOTA 2: PATCH 7.30E NERFUJE TINY’EGO I MAGNUSA

DOTA 2: PATCH 7.30E NERFUJE TINY’EGO I MAGNUSA post thumbnail image

Międzynarodowa 10-tka była pracowitym i dramatycznym wydarzeniem. Jednak w konkursie pojawili się nadużywani bohaterowie i przedmioty, które były znacznie silniejsze. Valve wypuściło łatkę 7.30e, która usuwa niespójności i czyni grę jeszcze bardziej przyjazną dla użytkownika. Przyjrzyjmy się najważniejszym elementom poprawki.

ZMIANY W POZYCJACH

Główne zmiany w przedmiotach to Furia Bitewna, która otrzymała dodatkowe pięć obrażeń i zmniejszenie bonusowych obrażeń od Quell o trzy. Silver Edge został znacznie osłabiony – obrażenia od ataku zostały zmniejszone z 60 do 52, a prędkość ataku o pięć.

ZMIANY HERO

Było kilku bohaterów, którzy otrzymali najwyższy priorytet w The International 10.

Okazjonalnie wybierany Bane, z zadziwiającym wskaźnikiem zwycięstw wynoszącym ponad 70%, otrzymał młot na nerwy. Bane oferuje świetne unieszkodliwienie i ustawia swoich kolegów z drużyny za pomocą ataków i zaklęć. Umiejętność Nightmare’a, która była kluczem do jego sukcesu, zwiększa czas regeneracji na każdym poziomie.

LINA

Lina została drugim najpopularniejszym bohaterem turnieju z wynikiem 127 meczów i procentem zwycięstw 50,3%. Wydłużyła czas regeneracji Dragon Slave’a i zmniejszyła jego prędkość ruchu za każdy stos Ognistej Duszy. Talent Liny na poziomie 10 zyskał bufor czasu odnowienia -2,5 Dragon Slave do -3,5 sekundy. Jednak talent obrażeń alternatywnych został osłabiony, zmniejszając je z +30 do +25.

MAGNUS

Magnus zauważył, że w Rzucie Rogiem zlikwidowano ogłuszanie i zwiększono szybkość ataku oraz dodano szybkość ruchu. Jego zasięg Szpikulec, wraz z osłabieniem talentu Szpikulec do poziomu 20, jest teraz mniejszy niż wcześniej, ale nie jest to raczej zmiana w grze.

TINY

Tiny był jednym z najbardziej frustrujących picków w turnieju. Bohater nigdy nie wydawał się opanowany i trzeba było się z nim zmierzyć. Jego teaming z Lycanem, który używał Wolf Bite, aby dać Shape Shift Tiny, został całkowicie zepsuty. Zarówno Tiny jak i Lycanin byli osłabieni. Lycan ma teraz czas odnowienia czasu odnowienia Berła Aghanim, który odpowiada zmianie kształtu, co znacznie go wydłuża. Zmiana kształtu przez Ugryzienie Wilka ma teraz stały zasięg ataku 150.

Umiejętność Rzutu Drzewem Tiny’ego została osłabiona, a dodatkowe obrażenia jednostkowe zmieniono z 25% na 20%. Obrażenia od rozprysku również odpowiadają wartościom rozprysku Drzewa z 200% do 100% na maksymalnym poziomie. Obrażenia od budynków zadawane przez Chwyć drzewo są teraz o 20% mniejsze na każdym poziomie. Talent “Chwytanie drzew” na poziomie 15 jest również dotknięty w 10%.

7.30E – GŁÓWNIE ZMIANY STANU KONTA

Aktualizacja 7.30e wydaje się wybitnie przewidywalna i mogła się pojawić dużo wcześniej po TI 10. W grach Pubowych stosowano profesjonalne strategie i wiele osób poniosło brutalne straty w grze. Większość gier pubowych nie odbywa się w trybie kapitana, a gracze nie mogą zabronić bohaterom, którzy są zbyt silni.
Patch zawiera wszystkie zmiany dla bohaterów i przedmiotów, ale nie wprowadza żadnych drobnych zmian, które drastycznie zmieniłyby wybór bohaterów i przedmiotów. To tylko równoważy grę, nie dodając żadnych nowych stylów gry. Duży patch, który zmienia rozgrywkę, mapę i użycie przedmiotów, będzie świeżym powiewem w Dota 2.

 

Tags:

Podobne posty